• Content
  • Content
  • Content
  • Content
  • Content

Misyon


1. Müşteri talep ve beklentilerini ön planda tutan,
2. Kalite bilincine ve önemine inanan,
3. Sürekli gelişime önem veren,
4. Başta tekstil sanayii olmak üzere boya, inşaat, deri, halı, kağıt ve mobilya sektörü gibi faaliyet göstediği tüm sektörlerde artan iş hacmi ile büyüen ve hızla ilerleyen çağdaş bir üretim yapısına ulaşmayı kendisine hedef edinmiş bir kuruluştur.

Vizyon

1. İyi eğitim almış, uygun biçimde seçilmiş, sürekli öğrenen ve gelişen çalışanlarımızla,
2. en uygun malzeme ve teçhizatı kullanarak, yüksek kalite ve verime ulaşmak için gereklilikleri yerine getirerek,
3. gerçekçi ve ulaşılabilir hedeflere başarı ve sürekli gelişimi ön planda tutarak,
4. ulusal ve uluslararası platformda sektöründe daima ilk sıralarda seçkin ve tercih edilen bir kuruluş olarak yer edinmeyi amaçlamaktayız.

MARTUT

Tekstil apretanları, boya binderleri, gıda ve tutkal ürünleri ile çeşitli sektörlerdeki firmalara yılların verdiği tecrübe ve deneyimle hizmet vermektedir. Yılların güvenirliliğini değerli müşterilerinin referansı ile almıştır...

MALLERBABY

Anne, bebek ve çocuk gereçlerinde kurumsal yapısındaki sağlık ve dayanıklılık misyonundan taviz vermede gerçekleştirdiği ürünleri ile dünya çapında bir çok ülkede anne ve çocukların ihtiyacını gideren mutlulukla kullandığı marka ..

CANDY MIX

Tekli ürünlerle birlikde kaliteden taviz vermeden maliyeti düşürerek ürettiği anne bebek gereçlerindeki 2 li, 3 lü, ve 5 li setler halinde anne çanta, portbebe, bebek kanguru gibi günümüz modasına uygun ürünleri mevcut.

MART EXPORT

Mart Export, Türkiye’nin ithalat sürecinde önemli bir rol alarak, ülkemizin tekstil, kimya ,halı, tekstil sektöründe her türlü zincir ihtiyacını gidermekle kalmamış, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Orta Doğu ve komşu ülkelere ...